Deepcool CPU Cooler | LQ240 | Intel, AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 1.93 kg |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Net weight | 1.53 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 517 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 104.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | CPU Cooler |
| Producer product name | LQ240 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: deepcool cpu cooler lq240 intel, amd, r-lq240-bklsmw-g-1, deepcool, jahutused





